| Marian1907 a întrebat:

Stiti careva ceva program cum ar fi street view sa pot sa-mi vad chiar si casa pentru ca stau la sat si cu street view nu pot sa vad.Multumesc

1 răspuns:
| Andutu_5204 a răspuns:

Daca pe google nu poti vedea nu cred ca pe un alt program poti toate au aceiasi sursa de imagini si in Romania nu au fost pozate toate strazile ca in america pentru ca nu suntem ff importanti.doar strazile principale le poti vedea deocamdata cu street view de la google.Inca e in dezvoltare proiectul.