| boyblasters a întrebat:

Stiti cum pot copia un videoclip si sa il pun, de exemplu, pe facebook?

Va rog mult! FUNDA

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Dai copy (copiati) link de pe youtube si cand intri pe facebook dai acolo la ce gandesti si dai lipiti (peste, insert) si gata funda?

4 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

De pe youtube dai copy pe linkul din partea de sus a paginii ( de acolo de unde dai back, inapoi spre pagina trecuta ) apoi dai,, paste " sau,, lipire" unde vrei tu sa iti pui videoclipul big grin

| Secret2000 a răspuns:

Salut
Daca te referi sa descarci un video clip dupa youtube si sa-l uploadezi pe facebook este simplu
1.Cauti un clip pe yt
2. Dupa ce il gasesti ii copiezi link-ul de sus (acela cu www. youtube/exemplu...)
3. Scrii pe google YT VIDEO DOWNLOAD
4(Mai precis pe keepvid.com)
4. Bagi link-ul acolo si il tragi.

Mai este o modalitate prin care poti pune un clip dupa yt pe facebook fara sa-l uploadezi tu

1. Cauti clipul pe yt il gasesti si ii copii link-ul
2. Intri pe pagina ta de facebook si acolo unde scrie La ce te gandesti pui link-ul pe care l-ai copiat

Funda >

| raveny a răspuns:

De pe facebook îi dai descarcare ca la o imagine obisnuita

| IoannaMnt97 a răspuns:

Copiezi link-ul de pe youtube de la videoclip si ii dai "Paste" sau "Lipire" acolo unde vrei sa.l postezi! happy