| Pisoi98 a întrebat:

Stiti cum sa conectez acest cablu de pe site-ul http://fotoinfo3.blogspot.com dati-mi pasi cum sa fac.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| silvershark a răspuns:

Salut! Cu acest cablu poti folosi un singur monitor si doua unitati.Dar iti mai trebuie un cablu VGA din monitor in acest KVM.
1.Conectezi cablul VGA din monitor in acest KVM.
2.Conectezi un mouse si o tastatura tot in capatul cu monitor.
3.Conectezi celalalt capat de la acest cablu pe care il ai intr-o unitate.
4.Conectezi si celalalt capat la cea de-a doua unitate.
Si poti controla cu un singur : mouse, tastatura si monitor doua unitati.

Bafta!