| KiddoC a întrebat:

Stiti cum sa pun muzica la prezentarile power point? Am tot incercat dar n-am reusit. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde ce Office ai. Daca ai 2003 urmareste tutorialul lui first4amy, daca ai 2007 e si mai simplu, in bara de sus, mergi la a doua sectiune(Insert) si de acolo ultimul icon e Sound si ai mai multe variante de adaugare in functie de ceea ce vrei sa faci. Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://office.microsoft.com/ro-ro/powerpoint/HP051946981048.aspx sper sa te descurci:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insert > sound from file > si alegi din Pc