| robertosi a întrebat:

Stiti cum se conecteaza la serverul freemt2 cum si ce trebuie sa iau? dau fundtiza

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Server OFF!

Aceasta era pagina de register " http://freemt2.eu/reg.php " dar din moment ce serveru' numai activeaza imi pare rau.

PPS:Ca sa poti sa te conectezi la un server privat trebuie sa ai mc. txt mc.launcher mc. dll si inca un program gen MusicYT2 care intri in el dai start si te conectezi. Unele servere mai au IP. txt si IP.launcher si pentru a te conecta trebuie sa bagi ip'ul in caz ca are hamachi in ip. txt si in mc. txt sau daca nu iei si tu clientu' sau launcheru' de pe site si il bag in metinu' tau! Bafta