| anss23 a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia din reclama de pe Hallmark la "Sotia perfecta" era cam asa:It's so quiet...this house no longer feels like home.
Fundita:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit raspunsul de la hallmark! Melodia este SO COLD, de BEN COCKS

75 răspunsuri:
| anss23 explică:

Myyha14, nu e melodia aia.sad

| SunShine a răspuns:

Feels Like Home by Chantal careviazuk

http://www.youtube.com/watch?v=Am7EI5tdaX4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o cauttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaai sper sa afli si eu o caut :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stie nimeni?cryingcryingo caut d 3 zile si nimicangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o melodie superba la pian si versurile sunt ceva de genul 'it's so quiet here.in that peaceful. place cred. n-am inteles bine. oricum o vreau neaparatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uff. chiar ma bucurasem sa vad ca stie cineva. dar intr-adevar nu e aia melodia! si eu o caut. dar nimic! sad gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versurile sunt: it's so quiet here and i feel so cold/ this house no longer feels like home! am cautat si dupa versuri, dar nimic! care o gasiti postati aici sa ne bucuram si noi! gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It's so quiet here and i feel so cold/ this house no longer feels like home!
Am cautat dupa versurile astea dar n-am gasit nimic! care o gasiti, postati aici sa ne bucuram si noi! gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut in disperare...nu am gasit-o nicaieri... postati aici daca cineva stie despre ce piesa vorbim noi aici pplsssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit prin mail cu cineva de la PR-ul Hallmark. A zis ca i-a intrebat pe cei din Marea Britanie care se ocupa de promouri si, daca afla despre ce melodie e vorba, ne anunta. Daca primesc eu mail, va spun si voua happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey all! Am noutati! Nemaistiind unde sa caut, le-am trimis aseara mail celor de la Hallmark (prin intermediul site-ului). Astazi mi-au si raspuns... ceea ce inseamna ca-si fac oamenii treaba, dar inca nu au un raspuns pentru noi, urmand sa afle si ei de la compania din Marea Britanie de unde a venit promo-ul. Pastrez legatura cu ei si va anunt de indata ce aflu! gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat legatura cu echipa Hallmark care a fost foarte intelegatoare si dispusa sa ne ajute dar si ei asteapta raspunsul de la compania de promo-uri din Marea Britanie. Cum ma contacteaza, va anunt!
Katy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si eu am trimis mail, haha cred ca i-am innebunit ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-am innebunit! happy au fost chiar placut surprinsi de o asemenea reactie (in masa) la acel promo! astept nca raspuns de la ei... gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut melodia de nu stiu cat timp...ma obsedeaza...inca nu a venit nici un raspuns? please let me know!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfffffffff...deci se pare ca nu numai pe mine ma obsedeaza melodiahappy ma mira sa vad atata lume interesata. Continui si eu cercetarile si daca aflu ceva, va anuntwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! ce de lume confused am incercat melodia postata mai sus de SunShine, dar nu e aceeasi sad... si pe mine ma obsedeaza. am inceput sa fredonez versurile alea non-stop... abia astept un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nimic? oare cat timp le trebuie celor de la hallmark sa raspunda... i want that song!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! si eu caut disperata melodia aia...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa va spun, dra si eu caut piesa asta, care e superba.Ati primit deci vreun raspuns de la Hallmark?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos :X
cata lume e adunata aici laughing
vreau si eu melodia aia! crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreaaaaau...:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut de vreo 5 zile cu disperarelaughing. dar nici urma... n-au raspuns cel de la Hallmark?worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă alătur şi eu căutătorilor (anxiously waiting for an answerbig grin)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a venit inca raspunsul de la hallmark! crying(( verific mail-ul non-stop!winking gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma alatur listei de asteptare. nu o gasesc nicaieri! Cami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi?! Nimic?!
Nu stie nimeni titlul piesei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Ben Cocks - So Cold. http://www.youtube.com/watch?v=VsBi8Pqsevs :)