| oresvlad a întrebat:

Stiti cumva daca este vreun site unde pot uploada cateva filmulete, poze ca sa le am amintire in loc sa le pun pe un stick?

3 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Poti folosi dropbox sau Google Drive. Este strict privat, poti doar tu sa vezi continutul in el sau prietenii cu ajutorul unui link de distribuire pe care il vei gasi acolo dupa ce iti salvezi continutul.

| Draganescu_Victorass_1995 a răspuns:

Poti folosi youtube.com. Dupa ce uploadezi un video il treci pe privat si doar tu il poti vedea.