| Melcea_Andreea_1992 a întrebat:

Stiti cumva niste programe de editat!

Funda

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

PhotoShop

| Summer4ever a răspuns:

Picmonkey.com

| MariusSB a răspuns:

Un edit profesional se face cu Photoshop(CS6)

| daviddorobantu a răspuns:

Eu folosesc photoscape este foarte bun incearca-l si tu

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Pizap laughing)

| BTWIN a răspuns:

De editat ce

| Masinadescris a răspuns:

Sincer,nu stiu, dar stiu ca esti foarte frumoasa si mi-ar placea sa fim prieteni. daca vrei, lasa-mi mesaj privat.

| Iuliaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Uite aici niste programe : ecaterinabarbie id, photoshop, Aviary, Make up editor Pixlr Express, makeover, Be Funky, aa si mai este si pizapwinking daca te-am ajutat, ma bucur!
Funda? :*

| zuzualina a răspuns:

Photoscape, Photoshop-FOTO
Movie Maker- VIDEO

| DJohnny a răspuns:

Pizap, Photoscape, Rollip, www.pixlr.com/editor.
Un program profesionist este Photoshop, preferabil CS6 dar este greu de obtinut si si mai greu de folosit. Funda?

| AlisPretty a răspuns:

PhotoShop, GNU, PaintNet

| suMRed34 a răspuns:

Photoshop este cel mai bun program de editat dar este si cel mai complex si mai dificil. Daca vrei un program cu o structura simpla si usor de folosit iti recomand Photoscape. Sper ca ti-am fost de folos.