| RAY a întrebat:

Stiti cumva un server unde sa imi fac web site? Dar sa fie fara reclame si gratis, pe ucoz imi baga reclame

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru spatiul ocupat pe un server trebuie sa platesti proprietarului, fiindca echipamentul, intretinerea, dar si curentul le costa bani (si nu putini).
Ai mai multe solutii:
- fie folosesti un server gratuit, dar care te limiteaza in spatiul ocupat si/sau iti baga reclame
- fie platesti un abonament si creezi site-ul tau asa cum ti-l doresti
- iti faci propriul server (chiar si dintr-un PC), caz in care te costa doar inregistrarea si conectarea la internet (cu IP fix)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar un blog de la Google nu e bun?

| anonimg a răspuns:

Încearcă asta: https://www.wix.com/
Nu știu dacă are reclame și cât de gratis ar fi...

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Si gratis si bun nu exista. Si ei trebuie sa isi castige banii.