| iulianr a întrebat:

Stiti un program de creeat intr-o la filmulete? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salut!
Cel mai simplu de folosit si cel mai uzual este Windows Movie Maker, pe care il are aproape orice XP din oficiu, sau daca nu il gasesti free pe net.
Ar mai si foarte multe, dar iti recomand Sony Vegas 9, care e ceva mai complex, daca nu esti acomodat cu interfata, in schimb e extrem de util.
Totusi windows Movie e foarte simplu si usor de folosit si invatat, deci ti-l recomandhappy
Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un program in calculator, mai precis in C://. Se numeste Movie maker, cu ala poti face si intr-o la filmulete...si sfarsit. Acum, eu nu stiu la ce te referi tu cu acel intr-o? Descrie si tu un pic.