| selfie a întrebat:

Stiti un site unde asi putea sa imi pun siteul si sa fac vizualizari. De fapt e un filmulet pe youtube si vreau sa am multe vizualizari. Am 160.000 pana acum dar mai vreau big grin Eu stiu trafic site dar trebuie sa astepti mult pana iti accepta siteul. funda

Răspuns Câştigător
| blogman a răspuns:

Iti recomand sa il inscrii ca status pe orice retea sociala gen facebook, hi5, twitter etc ai tu cont, poti sa il inscri si pe cica.ro, meritacitit.ro, ghodoo.ro. Sa nu uiti de forumuri.

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu...poti sa dai linkul intr-un mass sau sal postezi pe diferite site-uri gen "cea mai tare faza"...