| blue29 a întrebat:

Stiti vreun program prin care sa pot citi sms la pc, sau o aplicatie prin care sa pot scie un document in telefon(Lg KS360) si apoi sa-l pot transfera in pc? Multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc MOBILedithappy

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Http://www.lge.com/......-redux.jsp si dai Download PCSynch software for Windows! Succes!

| blue29 explică:

Teme pentru Ks360 nu se gasesc, sunt cateva artificii prin care iti schimbi wallpaper-ul, tonurile de apel, fonturile si alte cateva efecte dar cam atat. Exista si posibilitatea instalari unei teme noi gen iphone dar trebuie sa umbli putin la softul telefonului. Iata un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=OUE45kfXvXk&feature=related. Daca totusi incerci tutorialul(cred ca iti vei pierde garantia la telefon si posibil sa nu mai mearga la fel de bine) si merge sa ne spui si noua, poate incercam si noi.

| blue29 explică:

Lg suite are functie doar de update la softul telefonului. Nu merge sa vad ce fisiere am in telefon(ma refer la agenda si sms). Am folosit si MobileEdit(il mai folosisem si alte chestii) si mi-a placut.

| cslx a răspuns:

Nu stiu sa raspund la intrebarea ta. Vad ca si tu ai lg ks360big grin Nu sti de unde se pot lua teme pentru acest tip de tel? si inca ceva.acolo la "clipuri video" de ce nu se poate pune un videoclip de pe pc? ca am incercat si nu a mers. astept raspunshappy cius!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut