| andutz a întrebat:

Stiti vreun site gen clup penguin, ladypopular.ro, missbimbo, panfu, pandana, pixiehollow... ma rog, stiti voi. Daca se poate sa poti sa-ti cumperi haine si sa-ti decorezi casa cum vrei, fara sa fii membru neaparat. Ma rog... nu cred ca se poate. Multumesc!

7 răspunsuri:
| ashley26pink a răspuns:

Stardoll.com e cel mai tare site pe care il cunosc de genul asta
sa imi zici si mie daca iti faci contwinking

| andutz explică:

Il stiu... dar nu prea imi place:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freerealms, ourworld, supersecret, fantage si mai sunt.

| Raduhh a răspuns:

Www.virtuaalpet.com/vp/links/links.htm
aici e toata lista funditsa te rog :d

| dyenutza_7373 a răspuns:

I. M. V. U. am auzit ca e cel mai tare si e de genulul astora si eu vreau sa imi fac cont, dai fundita? mersi mult daca dai pup!

| dellya_4297 a răspuns:

Stiu eu e un joc super tare se numeste www.vside.com e un joc marfa si iti decorezi casa mergi la cumparaturi sunt multe chesti poti dansa in cluburi poti sa iti cumperi case etc.

| dellya_4297 a răspuns:

Funda?