| AndutzaAndu a întrebat:

Ştiu că este o întrebare stupidă, dar... cum pot să pun muzică din calculator pe telefon big grin?

5 răspunsuri:
| Boyka22 a răspuns:

Iti trebuie un cablu de date pe care un capat il bagi la tine in telefon si celalalt in calculator... dupa care iti copiezi muzica din calculator in telefonhappy... sper ca sfatul meu sa-ti fie de ajutorwinking

| lala178 a răspuns:

In primul rand prin cablul de date primit odata cu achizitionarea telefonului...
Apoi daca ai un adaptor bluetooth la calculator iti poti transfera muzica rapid pe telefon...

| pinkbutterfly_7633 a răspuns:

Pai atunci cant ti-ai cumparat telefonul(daca este un model nou si se vede color si are alte functii noi, optional are si card de memorie) probabil ca aveai un cablu si un cd in cutia in care era telefonul.Instalezi programul dupa cd apoi bagi cablul in PC si restul e simplu cum sa bagi muzica.Eu cel putin asa fac la telefonul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat bluetooth pentru pc

| Libelle a răspuns:

Raspunsul meu e sh mai stupid: nici eu nu stiulaughing