| crazygirl4you a întrebat:

Stiu ca poate pare ciudat ceea ce vreau eu sa aflu. In urma cu 7-8 ani am cunoscut o persoana. Insa de atunci nu am mai auzit nimic de ea. Am doar cateva poze de atunci si cunosc doar prenumele. As vrea sa stiu daca o pot gasi. Va rig din suflet!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tehnologia în cazul acesta(că întrebarea prebuia postată la altă categorie cum ar fi timp liber sau dragoste și sex) ar fi să cauți pe facebuci poate dai de ea pe acolo, sa angajezi un detectiv particular, să întrebi persoanele ce o cunosc sau care știi tu că au legătură directă sau indirectă cu ea sau să încerci la poliție. Dacă dovedești ca înseamnă foarte mult pentru tine asta te vor ajuta.Suuces și atenție la categoriile unde postezi.Fiecare din ele au un tip de useri să zicem specializați în ceea ce cuprinde acea categorie

| crazygirl4you explică (pentru DeyCj):

Am ales aceasta categorie deoarece credeam ca exista un program ceva, pare FBI, introduci o poza si iti da detalii despre acea persoana. Doar ziceam...

| tr3ig a răspuns:

Cauta pe facebuce dupa prenume, altfel nu ai cum sa o gasesti

| PunkyA a răspuns:

Angajeaza un detectiv particular!

| flyer90 a răspuns:

Incearca cu google images sa cauti dupa imagine, poate gasesti.
Intri pe http://images.google.com/ si dai drag and drop cu imaginea din folderul de pe calculator direct in casuta de cautare si merge, e o unealta foarte tare. Bafta!

| crazygirl4you explică:

Am postat la aceasta categorie deoarece ma gandeam ca exista un program ceva, pare FBI, introduci poza si cauta pentru tine.