| Andreiuts_1168 a întrebat:

Sugerati-mi si mie un telefon bun cu touchscreen happy Pret pana in 700 de lei! Thx

5 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Andreiuts.
Iti recomand o firma mai "serioasa" pentru telefoane cu touchscreen, pentru a nu avea surprize (fiind foarte sensibile). Poti alege intre Iphone, Nokia, LG, Samsung, HTC, dar din moment ce te limitezi la 700 RON, unele modele s-ar putea sa fie inaccesibile. Vezi aici o lista cu telefoane cu ecran tactil pana in 7 milioane:
http://goo.gl/3KLgr
Succes;)

| Nokitochikushi a răspuns:

Am avut si LG gd510 si acum am Nokia 5230 pot sa spun ca is mult mai multumit de Nokia decat de LG

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Eu am Nokia 5230 merge super bine.

| Gabica a răspuns:

LG GD510 eu am asa si este super tare

| AdDa1502 a răspuns:

LG cookie fresh am si eu telefonul acesta si merita 500 lei...pentru ca atata costa si este foarte bun se misca repede.umblii usor pe el nu ai probleme