| CdeMetal a întrebat:

Sunt bune castile astea?
https://m.emag.ro/......DWF1G7BBM/

Si o intrebare:
Daca au sistem acustic inchis inseamna ca daca merg pe strada cu ele nu aud si ceilalti ce ascult?
Am patit cu niste casti sa se auda chiar si in afara lor, deja nu mai erau casti.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Conform recenziilor :
- Sunetul este peste așteptări, puternic, clar.
- Sunt peste așteptări la acest preț. Nu se compara cu nimic ce am încercat pana acum, sunt asemănătoare cu Sony v50.
- Ce am observat pana acul după 1h de audiție, se încălzesc pernițele dar nu exagerat.
- Destul de comode și robuste.
- Suna foarte fain, dedicat pentru cei care iubesc bassul profund in muzica, dar tot asa este echilibrat bassul cu mediium si inalt, nu numai bass.
- Castile au fost impachetate foarte bine, calitate 10! Ma dor un pic urechile duoa ascultare, dar e din cauza volumului maxim! Recomand!

Mai multe : https://m.emag.ro/......BM/reviews

Si da. Teoretic cei care merg pe strada vor auzi daca folosesti astfel de casti.

Mult noroc! Sper sa nu ai probleme neplacute la achizitionare!