| Florescu23012000 a întrebat:

Sunt conectata automat la contul meu de facebook. Am uitat parola de la facebook si nu o pot schimba deoarece email-ul de la id il am din 2010 si l-am uitat intr-un final. Codul de la telefon nu merge, trebuie sa am iPhone. ca sa-mi reuseasca. Exista o alta varianta de a-mi schimba parola sau de a o afla? Sau imi fac alt facebook? sad :-

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Da ce sa zic incearca sa iti aduci aminte sau alt cont.

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Vai ce slaba esti manca ceva repede repede. Fa-ti alt cont.

| Melcul a răspuns:

Da poti schimba contactul lui facebook cu alta adresa de mail.

| Florescu23012000 explică (pentru Melcul):

Imi poti da pas cu pas actiunile pe care trebuie sa le fac?

| Melcul a răspuns (pentru Florescu23012000):

Si aici ca sa o directionezi iti trebuie vechea parola.Nu cred ca exista solutii.

| Florescu23012000 explică (pentru Melcul):

Ehh, asta e laughing.

| Melcul a răspuns (pentru Florescu23012000):

Iți Multumesc pentru funda, dar ma simt cam prost pentru ca nu am reusit sa rezolvam problema cum am fi vrut.Alti nici nu iti zic multumesc pentru raspuns.

| Melcul a răspuns (pentru Florescu23012000):

Da ce sa zic incearca sa iti aduci aminte sau alt cont.