| Ciprian1994 a întrebat:

Sunt interesat sa cumpar de la cineva un laptop la mana a doua pe care il are de aproximativ 4 luni. Imi puteti spuneti o suma corecta pentru care as putea plati laptopul (a dat 1300 de lei pe el si l-a luat de la eMAG)?

2 răspunsuri:
| Neymar2014 a răspuns:

Prima oara cauta modelul la eMAG sa vezi daca e chiar aia suma, dupa poti negocia cu el in functie de componente si buget.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca respectivul l-a luat de nou (are vechimea de numai 4 luni) atunci poti merge pana pe la 1.100-1.200 de lei, depinde si de cum arata acum.