| aLLin a întrebat:

Sunt sigur ca si voi ati avut aceasta problema " task manager has been disabled by your administrator" de cateva zile ma dispera angry. am cautat solutii pe internet, dar nimic. Era o solutie pe internet cu regedit. exe, dar in zadar " registry editing has been disable by your administrator"

am scanat cu malwarebytes, mi-a gasit vreo 5 virusi le-am dat remove si degeaba crying

va rog ajutati`ma!

Funda +Vot!

Scz daca am postat la categoria gresita!

Răspuns Câştigător
| condru a răspuns:

Nu se rezolva doar cu remove si atat extita un program care sati iti faca task manager-ul sapti meaga dar nu iti garanteaza faptul ca dupa un shut down sau un restart o sa-ti mearga iara.singora solutii este reinstalarea windowsului.din cauza unui troian ai aceasta problema

4 răspunsuri:
| condru a răspuns:

Uite un site cu task maneger fix, bafta

| condru a răspuns:

Ai un troian care nu se sterge deci cu remove nu se rezolva doar cu reinstalarea windows-ului sau incearca http://www.taskmanagerfix.com/......inistrator poate reusesti dar nu iti garantez ca o sa mearga dupa un shut down sau un resart.bafta

| aLLin explică:

Am programul acela. trebuie sa il rulezi de cate ori vrei sa intri in task. asa ca nu ramane decat windows sad.

| n11cu a răspuns:

Imi pare rau..sa-ti dau eu vestea dar.din pacate..trebuie sa.ti formatezi hard-ul. Degeaba reinstalezi windows-ul...virusul e prezent in toate partitiile tale... odata deschis un program din orice partitie..se infecteaza. Am avut acest virus, si iti garantez ca reinstalarea windows-ului e doar o pierdere de timp. Formateaza-ti hard-ul. Virusul este Win32.Sality