| H1H1OGH0S7 a întrebat:

Sunt tare confuz in privinta smartphone-urilor, si as dori sa ma ajute cineva cu privinta la aceasta tema.

Cat de repede ( in 2-3 luni ) vreau sa imi cumpar un telefon nou, cel vechi s-a stricat ( iPhone 3GS - NU IL RECOMAND )

Intrebarea mea este :

Ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S3 MINI sau Samsung Galaxy S2 PLUS?

Bugetul este limitat, vreau sa iau si o husa si o folie de protectie, am in jur de 900 lei. Multumesc, funda! happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Eu îți sugerez să cumperi Samsung Galaxy S2 PLUS (PREȚ-MINIM 799 LEI; MAXIM 1.399 LEI). Cred ca SAMSUNG GALAXY S2 PLUS E MAI BUN LA CHESTII MAI UTILIZABILE (cameră, procesor etc.)
Dacăvrei să vezi și tu accesează: "http://www.phonearena.com/......7646,7536" și informează-te.
Dar eu nu pot să te oblig să-l iei; decizia rămâne la latitudinea ta.

| SKREFI a răspuns:

S2 plus Cu mult pai este mai bun S2 decat S3 normal deci de S3 mini nici n-ar ma trebui sa vorbim!
Eu recomand S2!