| TiaFCRB a întrebat:

Telefonul meu e cookie fresh...Acum cateva zile mai exact marti prietena mea mi-a trimis niste melodii... vreau sa soun ca ea e pe Lg ca si mine.
Acum nu mai mere nici de la ea nici de la familie... Totul e facut deci sunt vizibila, pot sa primesc ca asa scrie si da am memorie care se salveaza in cardbig grin ce sa fac ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| Nelfstar a răspuns:

Ma esti prost scate imd melodiile au virusi grad 8 face praf telefonul!

| TiaFCRB explică (pentru Nelfstar):

Sunt fata PROSTULE si am rezolvat problema..nu era bun cardul.