| bobo22 a întrebat:

Televizorul LG 32LK430 este smart tv? Va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| I0nuT55 a răspuns:

Nu,nu este.
Aici un link sa te convingă: http://m.emag.ro/televizor-lcd-lg-81cm-fullhd-32lk430/pd/E1SBDBBBM/

| bobo22 explică (pentru I0nuT55):

Multumesc,dar mai am o intrebare! Am incercat sa pun un film de pe stick si cand il bag si vreau sa ma uit la film imi spune "Nu sunt disponibile unitati de stocare". Ma poti ajuta?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu e.

| I0nuT55 a răspuns:

Nu te poti uita la filme de pe stick,pentru ca nu are USB player, mufa aia USB pe care o are, e doar pentru service, daca te uiti langa ea, o sa vezi ca scrie 'Service Only' happy

| bobo22 explică (pentru I0nuT55):

Imi pare rau dar te inseli, scrie doar "USB IN"!

| I0nuT55 a răspuns:

Poate ma insel, dar in specificatiile TV-ului nu scrie de niciun USB player...