| coosmin24 a întrebat:

This application has failed to start because x3Daudio1_7 was not found
asta este eroarea care mi-a dat la jocul metro 2033 are cineva habar de cum se rezolva.cineva care a jucat jocul.

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

De la DirectX zic si eu ca e... apropo Metro 2033 e un joc foarte solicitant... poate imi dai si mie un mesaj pe privat si-mi spui cam despre ce e vorba in el, din trailere n-am inteles mare lucru.

| smeeagol a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou DirectX care se gaseste in folderul jocului(installation dir) ar trebui sa mearga.