| Đăă_Robert_1998 a întrebat:

This Version Of Xpress Install does not support Win 98/ME.
Asta asta imi spune cand bag cd cu driverele gigabyte! Am bagat windows 7 se poate ca aia sa fie cauza?

Raspuns si ajutor ce as putea face = funda!

1 răspuns:
| dinucristian2000 a răspuns:

Vezi cu ce windows e compatibil driverul. ca sa il instalezi cu compatibilitatea de xp intri in locul unde e driverul/driverele si dai click dreapta pe setup.exe si properties dupa aia se va deschide o fereastra cu program name in bara de sus din fereastra de properties dai compatibility si dupa aia dai check in box run this program in compatibility with si se va "aprinde" bara in care scrie windows 95 deschizi bara aia si selectezi windows xp service pack 2/3 le incerci si daca nu merge mai incerci vista si dupa aia 2000 si vezi daca merge!