| MihaelaDart a întrebat:

Știai că dacă schimbi poza de profil, nu se șterge din serverul lor?
Ei păstrează poza ta în arhivă fără acceptul tău. Drept dovadă, dă click pe linkul de mai jos și ai să vezi care a fost prima ta poză de profil:

https://goo.gl/vVrCZi (daca nu merge click direct pe link, cu copy-paste merge)

Incredibili sunt ăștia de la Facebook!????‍♀️

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

laughing)M-ai prins, e fake!

| MihaelaDart explică (pentru 1231242):

Ești singurul curios laughing, ceilalți îmi spun definiția laughing. Uneori este bine sa mai și râdem și să nu devenim serioși, chiar daca este TPU.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In momentul in care ti ai urcat poza pe serverele lor ti ai dat si acceptul

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Știam, deși nici tu nu ai fost curios să îți vezi prima poza.

| suntserios a răspuns (pentru MihaelaDart):

Poate era curios daca imi dadeai un link de la Facebook si nu unul facut cu un url shortener

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Din păcate nu am, așa l-am preluat și eu. Ți-e frica de astfel de linkuri, eu zic sa nu îți fie teama, căci este de încredere : D

| suntserios a răspuns (pentru MihaelaDart):

Am intrat pe el doar ca nu e asa amuzant pe cat crezi pentru ca e previzibil ca nu e ce zici tu

| 1231242 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Uite pentru mine e o noutate, dar sincer să fie nu mă miră.

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Uneori este bine sa ne mai descrețim frunțile cât și aici pe TPU, îmi pare rău că nu ți-am adus un pic de zâmbet și tot serios ai rămas.

| Demidol a răspuns:

Stiai ca toate platformele pastreaza toate informatiile? Ba chiar la Facebook am descoperit (din greseala) ca transfera toate imaginile catre un site, fara informarea (nu mai vorbim de accept) userului.

| MihaelaDart explică (pentru Demidol):

Știam, nu este o noutate pentru mine.