| Miruna1000002 a întrebat:

Știe cineva daca monedele din cuferele de pe live urile pe tik tok pot fi schimbare in bani reali?

2 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Cel mai probabil nu.

| Dudu2701 a răspuns:

Doar daca ai foarte multe strânse în portofelul tik tok, că să îți iese ceva altfel nu, am încercat și eu...

| Miruna1000002 explică (pentru Dudu2701):

Asta m-am gândit și eu dar am văzut că nu apare nici o opțiune pentru retragere, apare doar acolo unde se strâng monede din live urile făcute de tine

| Dudu2701 a răspuns (pentru Miruna1000002):

Da,așa e nu merge sa retragi deloc m-am interesat eu, funda?