| JeKyLl a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi numărul de telefon al celor de la OLX? Aș dori să-i contacteaz direct telefonic. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Nu sunt iubitori sa ii contactezi telefonic
eu il am dar părerea mea este ca sunt zeflemisti opinia mea este ca sunt persuasivi
eu m-am rugat de ei 2 saptamani din 3 in 3 zile le dă deam e-mail să imi stergă contul si ei nu mi-l stergeau că nu au buton sterge cont
pentru că nu doreau sa piarda un client.

DACA AI CEVA DE REZOLVAT TOT PE E-MAIL O SA REZOLVI
Daca scrii respectos se mai rezolva lucrurile
contact@olx.ro
Dacă ești obraznic se rezovlă din părți
contează foate mult să vorbești foarte respectos!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca sa le zici ce? laughing

https://ajutor.olx.ro/......-de-ajutor

Nu au nr de telefon direct.

| Brizbriz a răspuns:

SIIIGUR CA DAAAAAA
tu si restul de 25342656987342327373 care si-au luat teapa pe olx si abia asteapta sa le umple frigiderul de carne la telefon
success

| trophin a răspuns:

Pe nenea google, cum scria un nene pe aici