| BRG a întrebat:

Știu că nu este un site de vînzări cumpărări electronice, dar vă rog să mă ajuta-ți cu un răspuns, caut să cumpăr un video recorder Akai model VS 425 EDG fabricat în mai 1990, are cineva? De menționat că l-am căutat pe okazii, pe google, prin consignații, și nu există pe nicăieri, dacă are cineva vreun video și vrea să-l vîndă vă rog dați mail, vă mulțumesc și mă scuzați pentru greșelile gramaticale.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru cultura mea generala, de ce sa fie fabricat fix in mai 1990?
Il vrei pentru piese de schimb sau vrei sa fie functional?

1 răspuns:
| gerila a răspuns:

Cauta mai bine pe www.okazii.ro