| coosmin24 a întrebat:

"To begin, click your user name". Cu fac sa nu mai dau click cand aprind calculatorul, vreau sa intre direct (mentionez ca nu am parola).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa start, run si scrie CONTROL USERPASSWORDS2 si apasa ok. In fereastra user account debifeaza users must enter...

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

Asadar e doar contul tau pe acel Welcome Screen? Vezi sa nu mai ai alte conturi. Intri in Control Panel -->User Accounts. Poate mai un user in plus, dar nu-l afiseaza. Eu banuiesc ca trebuie sa mai ai inca un user(necreat de tine). Sterge-l. User-ul Guest e normal sa existe, numele tau si atat. Restul, eradicatebig grin

Eu ti-am zis o metoda, in care mai si gandesti ceva. Alta metoda a e cea prezentata de bondar.