| Villy0po a întrebat:

Toate laptopurile au bluetooth? eu am laptop d'asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0 am bleuthoot p el?

3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Depinde de modelu exact. Cele mai multe sunt prevazute cu buton de bluetooth dar sistemu lo uitat atia afar alaughing. Linkul nu imi merge...

| virus5381 a răspuns:

Dar daca bagi driver detective o sa vezi daca are sau nu. Scz asta am uitato din primul post big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate laptopurile au bluetooth doar unele au. Linkul nu merge, nu pot sa vad ce laptop e, zi-mi ce laptop e si iti caut eu daca are sau nu bluetooth.