| alecsme a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un modem de la cosmote pentru a beneficia de internet mobil, am activata o extraoptiune care imi ofera 3gb de trafic pe internet, mai exact cam ce inseamna asta? eu am nevoie de internet doar pentru mess, mail, si cateva searchuri pe google, cam cat timp imi ajung acesti 3 gb de trafic?

Răspuns Câştigător
| alyntoxic50 a răspuns:

Daca stai doar pe mess sau chesti de genul asta o sa te tina 3 gb foarte bine. (se face reinnore in fiecare luna )