| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Windows7. Am avut Windows Vista Basic. Nu stiu din ce cauza, dar mi se inchide laptopul din senin, parca ar fi o pana de curent. La redeschidere imi spune ceva de rezolvare problema. Dupa rezolvarea acesteia, merge, dupa care, in 5-6min iar se inchide si tot asa. VA ROG AJUTATI-MA, NU STIU CE ARE. NISTE SFATURI SUNT BINE VENITE. MULTUMESC. SI MA SCUZATI DACA AM POSTAT GRESIT.

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Windows 7 iti solicita componentele hardware si acestea la un anumit moment cedeaza(se supraincalzesc)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat