| Pisicutza_3550 a întrebat:

Tot incer de ceva timp sa imi instalez pe calculator multimess doar ca imi da eroare. nu stiti care e problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e din cauza ca nu ai multimessul pe care l-ai luat u d p net nu se potriveste cu versiunea de mess pe care o ai.Deci daca ai messenger 11, cauta multimess 11
Bfta si sper sa-ti mearga!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am downloadar multimessu',pentru ca nici nu am stiut ca se poate downloada.pur si simplu am cerut sa-mi trimita in coleg messu' iar, am pus alt nume, am avaut 2 messuri in pc(ca program), am sters unu' si gata:multimess.asa fac de fiecare data, fara download