| Sucigan_Razvan_1999 a întrebat:

TPU am un monitor Philips 196VL si rezolutia 1024x768 merge in framuri se misca incet imaginea. Cred ca e de la monitor, pentru ca am avut un monitor HQ191D si s-a ars si a mers rezolutia acea. Astept raspunsurile, raspunsul. Cel care imi exlipca situate sau se poate repara primeste funda.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

laughing) De la placa video! Si restul componentelor slabe, sau drivere! Monitorul nu are nicio treaba!

2 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 explică:

Folosesc placa video inte(R)express famili dar la rezolutii mult mai mari cum ar fi 1280x768 rezista... si am un gb procesor Inter(R)Celero CPU 2. 80ghz.

| UnDeadMan a răspuns:

Cred ca e o problema cu placa video...