| Ionut659 a întrebat:

TPU ce laptop îmi recomandați pentru editat,nu vreau ceva foarte scump,ceva simplu, poate fi de la orice firmă, aș edita gaming pe el și vloguri, știu cum să editez pe telefon și pe laptop dar laptopul meu vechi nu mai rezistă.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți bani aloci?

| RealKing01 a răspuns:

Pai suntem in 2021, odata cu trecerea anilor laptop-urile o sa fie si mai scumpe. Eu am un Lenovo legion y530 cu 8gb ram procesor i5 si gtx 1050 4gb și sunt foarte mulțumit de el, l-am cumparat pentru jocuri. Strangi bani si iti iei unul scump ca merita banii, nu o sa te dezamăgească te asigur.

Doar pe asta l-am gasit:
https://altex.ro/......AP2T252EA/

daca ai noroc ți-l cumperi, daca crește prețul îmi pare rău sad