| Storcl a întrebat:

TPU cum fac sa pun o poza cu o centura de wrestling peste alta poza cu un luptator de wreslting incat sa para ca el are centura? Scz categoria

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Merge 100% in PhotoShopwinking

| UngUrU777 a răspuns:

Cu pizap modifici poza! Bafta http://www.pizap.com/

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Decupezi centra in Paintlaughingdecupezi si wresrerul tau smecher care vrei sai echipezi cu centura. felul asta-i ramai cu imaginea de fundal.si plm..suprapui imaginile in asa fel incat fundalu sa acopere centura care e in plus...si editezi acolo in paint frumos..sau daca esti Baieeet...intri in photoshop si faci asta

| Prose15 a răspuns:

Intra pe pizap si o sa gasesti acolo poti sa acoperi si sa stergi www.pizap.com

| Storcl explică:

Nu merge cu pizap ce nu intelegeti, vreau doar sa tai capul unui luptator si sa pun pe el capul celuilalt luptator