| anonim_4396 a întrebat:

TPU, daca resetez Mozilla firefox la starea lui initiala se vor sterge "semnele de carte"
FUNDA!
va rog raspunsuri serioase, deoarice eu am multe semne de carte, si nu le tin minte pe toate

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici nu trebuie că poți să le faci backup și apoi să resetezi(nu știu la ce îi zici tu resetare da mă rog) browserul.
La fel poți face și cu parolele salvate folosind extensia asta:
https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/password-exporter/?src=search
-Pentru a efectua backup la semnele de carte apasă CTRL+SHIFT+N
-Unde vezi (sus) import și export dă un clik
-selectează din meniul ăla „copie de siguranță"
Salvează fișierul respectiv unde vrei
=Procedeul de restaurare e similar dar vei folosi restaurează. Succes

| profil6568923 a răspuns:

Se sterge tot, toate setarile.