| Dudu521 a întrebat:

TPU! De ce cand deschid MicroVolts si apasa Play Now imi apare "Critical Error"? Va rog putin ajutor, cum il fac sa mearga? Vreau Raspunsuri SERIOASE! De la cei care stiu despre ce este vorba sau care au trecut prin acesta experienta! Multumesc!

FUNDA!

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pe desktop dai click 2 mouse Proprieties\Advanced \ iar la ultima optiune dai pe ea si setezi sa fie pe Maxim acea bara. Asta este vb de XP

| Dudu521 explică (pentru itsoft):

Era deja la MAXIM! Acea bara! Si Tot Critical Error, imi apare sad

| ovidiunoghi a răspuns:

Nici mie nu imi merge cred ca nu ai destula memorie in C trebuie sa eliberezi si sa l muti acolo
happy

| KiindOuille a răspuns:

Cam trebuie sa ai : NIVIDIA GeForce Experience! happy happy