| IcIlIBmAb a întrebat:

TPU!
De ce nu pot dezinstala un program? am incercat de acolo din Control Panel dar nu pot.
De ce?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa primesti mai mult ajutor daca ne spui despre ce fel de program este vorba.

| IcIlIBmAb explică (pentru anonim_4396):

Despre "windowsbrowser" nu stiam ce e cu el dar am rezolvat sa l dezintalez dupa 1 saptamana

| K0sti a răspuns (pentru IcIlIBmAb):

Programele nu se dezinstaleaza din Control Panel! Se dezinstaleaza cu aplicatii third-party! Asta daca nu vrei sa lasi tot felul de fisiere in urma!

http://www.epasystems.ro/iobit-uninstaller-3/

http://www.epasystems.ro/revo-uninstaller/

| VasiDobie a răspuns:

Incearca de aici: Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features
Daca nu merge sterge folderele programului si da-i uninstall de unde iti arata-i dupa care vezi si tu ce se intampla happy.

| AndreiHadarig1987 a răspuns:

Ce se intampla mai exact?

| IcIlIBmAb explică (pentru AndreiHadarig1987):

Am rezolvat. mersi oricum happy