| iCappy a întrebat:

TPU, de ce uneori cand dau clic pe ceva, exemplu sa vizionez un videoclip pe youtube mi se deschide un site? Devine enervant la un moment dat.
Funda

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ai programe malicioase in PC. Acele programe ingreuneaza PC-ul si face sa mearga greu. Iti recomand sa iti iei Malwarebytes si sa-i faci o scanare PC-ului tau, iar ce programe/virusi/malware gaseste sa-i dai stergere. Vei scapa si de aceasta problema care o intampini tu.

| K0sti a răspuns:

Malvertising!

| Sn4k3 a răspuns:

Ia-ti adblock.

| BenWilde a răspuns:

Site-urile alea probabil sunt reclame. Ai un virus care te forteaza sa le accesezi. Da un scan cu un antivirus, reinstaleaza-ti browserul, fa curat prin setarile browserului, si mai vezi tu ce trebuie facut.