| RaÐu_Cbt_1999 a întrebat:

TPU deunde pot descarca harta rutieră a europei? Vreau sa o pun pe un card de 4 gb.Pt a o folosii la mașina (masina este 2012)

Am pe card o hartă dar numai câteva tări merg. Italia, Spania, franta.germania...Nu este toată europa.Mă poate ajuta cinevA?

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Daca vrei sa o bagi pe display-ul masinii merge doar cea originala de la reprezentanta

| Pardelian a răspuns:

Adica noah daca iti permiti masina din 2012 nu-ti permiti decat harti piratate?
cu intretinerea masinii cum faci? la reprezentanta sau in spatele blocului sau nici nu are nevoie ca doar e noua?