| DeGea1 a întrebat:

TPU, stii cum sa schimbi formatul unui video facut in movie maker?
Dau fund.

2 răspunsuri:
| Tarara_David_1990 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Dupa ce editezi videoclipul acolo in Movie Maker sus, in dreapta, este o optiune : Salvati film. Dai click pe ea si dupa aceea mai este o sub-optiune : pentru computer. Pe aia dai click. Si gata, ai videoclipul in format avi, parca.

| horia2012 a răspuns:

Nu poti. Daca vrei altceva in afara de.avi si wmv il convertesti, ex. cu Format Factory.