| anonim_4396 a întrebat:

Trabantul... dragut nu?
http://www.zf.ro/zf-24/trabantul-reinviat-fara-fumuri-ga lerie-foto-4764501/

11 răspunsuri:
| frida0purple a răspuns:

Chiar!

| sorin a răspuns:

Da batranul se intoarce, dar resuscitatlaughing

| inna a răspuns:

Gata imi iau si eu laughing

| Swabia a răspuns:

Simpatic Trabi acesta!hee hee

| JackieSue a răspuns:

Cred ca o sa-mi iau mazda aia din reclama de langa trabant laughing.

| valyutzu a răspuns:

E ar vrea ei

| Barajag a răspuns:

Sa vezi ditamai ursulika intr-un trabant...laughingo sa-mi iau si eu unul, cand imi iau carnetulbig grin

| Flav a răspuns:

Ce crezi ca n-agati fete si cu asta? E masina dom'le!

| andreyutzzu3 a răspuns:

Mi-ar place sa am unul din ala

| andreea_7473 a răspuns:

Eu am crescut intr-un Trabant, il am si acum, are aproape 30 de ani. Nu vor sa-mi dea nenorocitii astia permisul, ca altfel il si conduceam... vrum vrum! big grin

| NewFolder a răspuns:

Mie unu´ imi place trabantu´ e dragut seamana cu broscutzatongue