| Deejay9051 a întrebat:

Trojan.Agent este ca un keylogger? adica iti poate fura date? am avut 4 timp de 15 min cat timp nu am fost la pc, am dat o scanare cu malwarebytes si i-a eliminat, am mai dat 2 in safe mode si nu a mai gasit nimic, vreau sa stiu daca trojan.agent fura date.

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Da, acest Trojan, iti fura date ex: conturi bancare, parola la facebook, yahoo, skipe te spioneaza asta face si trece pe NotePad de ex toate date-le ce ai tastat tu mai demult.Bine ca ai scapat de el.

1 răspuns:
| EuAli a răspuns:

Da,acest trojan fura datele.
Incearca si cu alti antivirusi cum ar fi kaspersky, Avira, etc.