| Flavius_Caesar_1995 a întrebat:

Un laptop performant pina în 2000 lei?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns (pentru ilasadrian):

Ce e jegul asta?

| ilasadrian a răspuns (pentru KodrutZ):

Un laptop de 2000 de lei. tu nu ai unul de 1000 de lei macar happy

| KodrutZ a răspuns (pentru ilasadrian):

Asa e, nu am unul de 1000. Am dat vreo 2500 pe al meu in 2009 cind l-am luat. Nici atunci nu era 1000 macar, si nici acuma nu e 1000 macar. El cind a zis laptop performant s-a referit cu siguranta la jocuri, iar tu ii dai unul cu video integrat si 4 giga de ram. Ca si comparatie, hirbul meu din 2009 are tot 4 giga de memorie, dar are video dedicata...