| anonima20 a întrebat:

Un pogram bun pentru antivirus si antispyware? mersi mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va contrazic, bitdefender si avast 2013, le recomand, daca iti cumperi si o licenta cum am eu, la avast e perfectwinking

| SonicAndrei a răspuns:

Cei mai buni antiviruși :
1) Kaspersky
2) Bit Defender
3) Norton
4) Microsoft Security Essentials

Eu zic să-ți pui Kaspersky sau Bit Defender. Dar dacă vrei un antivirus bun, gratuit și permanent îți recomand Microsoft Security Essentials. Pe acesta îl am și eu și m-a apărat până acum de mulți viruși.

| georgeta27 a răspuns:

Avg,avast

| Radeas1 a răspuns:

Păi acum depinde. Dacă eşti un utilizator mai casnic, şi doar asculţi muzică, stai pe site-uri şi mai joci cîte un joc online, MSE e de ajuns, la fel şi avast. Dar dacă descarci tot felul de prostioare, Avira este foarte bun că este o solutie gratuită şi extem de bună. Eu o să îl corectez pe Sonic Andrei, cei mai bun antiviruşi sunt :
Kaspersky
Avira
Bitdefender
G-Data
Symantec Antivirus.
Eu nu recomand Bitdefender. O fii el bun, dar eu abia am scăpat ieri de el că mi se blocase calculatorul de tot. Am winXP... Părerea mea e că daca vrei ceva bun şi plătit, ia Kaspersky, iar dacă vrei ceva bun si gratuit ia Avira. Ca antispyware ia MBAM şi scanezi cu el regulat. Bafta.