| GulDan a întrebat:

Un program bun pentru eliminarea orcarui tip de virus? Dar nu antivirus! ca nu vreau sa il tin activat ca imi ingreuneaza altele!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Malwarebytes este cel mai bun. Din experienta iti zic. Eu cu el am scapat de niste virusi foarte urati. Era sa merg in service ca nu mai stiam ce sa fac.
Dar sa stii ca si un program antivirus iti rezolva virusii. Avast are o astfel de "unealta".
Nu poti sa il ti fara antivirus! Niciun program de eliminat virusi nu te mai scapa in conditiile in care tu nu ai un antivirus instalat si activ! Ajungi sa-ti arunci pc-ul/laptop-ul la gunoi.
Instaleaza un antivirus mai intai si cel mai probabil nici nu vei mai lua virusi, deci nu vei avea nevoie de program pentru eliminat virusi.
Mie imi "murise" un scut de la antivirus cand am luat virusi. Abia atunci am vazut si eu ce diferenta mare e intre a avea antivirus si a nu avea.

| lizy12iul a răspuns:

Descarca ccleaner :*