| KinekT a întrebat:

Un program bun pentru un slideshow cu poze?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Vezi asta:
http://www.programepc.ro/program-de-facut-filmulete-din-poze-cu-muzica/
sau Windows Live Movie Maker.

| KinekT explică (pentru horia2012):

Mersi mult pentru primul program, dar am o intrebare.

Cum pot alege un efect de tranzitie pentru fiecare poza in parte? Mie mi le schimba pe toate in acelasi fel si as vrea sa sa le schimbe diferit, pe fiecare in parte.

| horia2012 a răspuns (pentru KinekT):

Cu placere. L-a aplicat la toate pentru ca erau selectate toate. Alegi efectul si "drag and drop" intre 2 fotografii.

5 răspunsuri:
| dia456 a răspuns:

Daca vrei pe tableta Collage maker, daca vrei pe calculator Smilebox sau Animoto.

| TiniS a răspuns:

Windows movie maker

| NicVal74 a răspuns (pentru TiniS):

Photo DVD Maker Professional