| ReFr3Sh a întrebat:

Un site de unde pot comanda routerul wireless hg655b?
Funda.

4 răspunsuri:
| ReFr3Sh explică (pentru emilitalia):

Doamne ce oameni!
Eu am zis acel router nu alea, copil but!

| emilitalia a răspuns (pentru ReFr3Sh):

Uite aici unu de care vrei tu http://www.daciaclub.ro/-VAND-Router-Wireless-Romtelecom-t254271.html Sa stii ca nu am avut timp sa verific toata lista aia.

| emilitalia a răspuns (pentru ReFr3Sh):

Dupa cum spune si titlul, vand un Router Wireless HG655b cu urmatoarele caracteristici :
- Router VDSL2 compatibil cu ADSL 2+
- 2 porturi telefonice
- 4 porturi Ethernet
- Suporta standardele 802.11 b/g/n pentru conectare wireless
- Port USB pentru conectarea dispozitivelor periferice
- Suporta serviciul de Televiziune IP
- Suporta servicii de telefonie de tip Voice over IP

Il vand deoarece am trecut la RDS si nu mai am ce sa fac cu el. Este foarte putin folosit, arata impecabil si am toate accesoriile la el.
Pret: 180 lei negociabil
Contact: 0748048520 - Razvan, pe PM sau la ID de messenger: razvi_one_15. 140 lei negociabil